Pracujte jako bongacams modelka

Zde najdete návod jak si vydělat prací na webkameře online pro bongacams.

Dobrý den, v tomto článku vám bude řečeno, jak se stát modelem webové kamery BongaCams (individuální, dvojitý a studiový účet). Stejně jako připojit jako uživatel (prohlížeč) a dostat příležitost psát jako model a obecně v chatu.

Become a BongaCams Webcam Model
    Obsah:
  1. Jednotlivé modely (jeden účet)
  2. Vybírejte peníze z BongaCams
  3. Účet pro páry
  4. Studiový účet
  5. Staňte se členem

Staňte se modelem webové kamery BongaCams – osobní účet modelu

Abyste se mohli připojit na web BongaCams, musíte si vytvořit svůj vlastní účet BongaModels. Tento model umožňuje přizpůsobit váš profil.

Staňte se modelem webové kamery BongaCams, pokyny

Nejprve tedy musíte zaregistrovat modely webových kamer na stránce BongaModels. Chcete-li to provést, přejděte na registrační stránku:

Uvidíte takovou krásnou stránku před vámi:

Become a BongaCams Webcam Model

Staňte se modelem webové kamery BongaCams (individuální účet)

Kvůli jasnosti obrázky zvýrazní důležité body, které by byly srozumitelnější. Poté klikněte na „Registrovat modely“ v horní části obrazovky nebo na „Registrovat“ nalevo od zobrazené webové kamery. Neexistuje žádný rozdíl, je to jeden a stejný. Po kliknutí se zobrazí toto okno:

Become a BongaCams Webcam Model

1. Počáteční registrace na BongaCams

1. Nejprve vyberte typ účtu „Individuální model“.
2. Vyberte své pohlaví, zadejte své uživatelské jméno a e-mailovou adresu.
3. Vytvořte heslo a zadejte jej dvakrát. Heslo musí obsahovat alespoň 6 znaků a alespoň jedno velké písmeno a číslo.
4. Pak musíte poznamenat, že je vám více než 18 let.
5. A nakonec můžete uvést, kde jste se o tomto webu dozvěděli, například „cialisqaz.com“, ale to není nijak zvlášť důležité.
6. Klikněte dole na „Registrovat“ a přejděte na další stránku.

Become a BongaCams Webcam Model

2. Kontaktní údaje

Pozornost! Všechny informace uvedené na této stránce jsou důvěrné a nejsou přístupné nikomu kromě správy webu.
1. Nejprve zadejte své jméno a příjmení podle cestovního pasu.
2. Zadruhé uveďte místo svého bydliště, které nemusí být skutečné, ale žádoucí. Vaše země, region, město, ulice a PSČ.
3. Nejdůležitější a nejtěžší věcí pro registraci účtu je model webové kamery. Musíte pořídit 3 fotografie a nahrát je kliknutím na „Vybrat soubor“ pro potvrzení vašeho věku:

1) Fotografie na přední straně dokladu – může to být řidičský průkaz, občanský průkaz nebo cestovní pas (domácí nebo mezinárodní). Je důležité, aby byl dokument plně proveden, například pokud používáte pas, fotografie by měla mít úplnou šíření.
2) Fotografie obličeje – není tu nic složitého, obyčejná fotografie obličeje.

 


3) Fotografie osoby a dokumentu je nejsložitější fotografií, je nutné, aby váš obličej a dokument byly přímo viditelné na jedné fotografii. Obrázek by navíc měl být dostatečně jasný, aby rozeznal písmena a číslice na dokumentu. Další velmi častou chybou je pořízení fotografie pomocí přední selfie kamery. V takovém případě budou písmena na fotografii zrcadlována, takže se musíte vyfotografovat zadní kamerou před zrcadlem nebo požádat někoho, aby vás vyfotografoval.

4. Vyberte dobu platnosti dokumentu a aktuální datum narození. Klikněte na „Uložit a pokračovat“, otevře se další stránka.

3. Informace o profilu

Pozornost! Informace na této stránce jsou viditelné pro uživatele webu a neměly by odpovídat realitě.

Profile Information

1) Základní údaje

1. Takže nejprve nahrajeme vaši profilovou fotku, jedná se o jakýsi avatar, takže vás uvidí při hledání. Proto doporučujeme zveřejnit nejatraktivnější fotografii. Neměla by však být příliš upřímná, nejideálnější volba ve spodním prádle nebo v plavkách. Mimochodem, může to být jen krásný obrázek a nemusí to nutně být vaše fotografie.
2. Dále uveďte své zobrazované jméno. Doporučujeme také, aby bylo co nejatraktivnější. Protože přesně tak vás uživatelé uvidí a s největší pravděpodobností vás budou touto přezdívkou kontaktovat.
3. Analogicky uveďte zobrazený věk, je lepší jej vyzdobit.
4. Vyplňte pole „O mně“, zde uvedete nejdůležitější informace o sobě, o kterých chcete uživatelům sdělit. Tyto informace by navíc měly být v angličtině.
5. Vybíráme „etnické pozadí“, „mateřský jazyk“, „znamení zvěrokruhu“ a „sexuální preference“.

Figure parameters

2) Parametry obrázku

Všechno je zde tak jasné, že ani nemusíte nic vysvětlovat, stačí vybrat parametry vaší postavy, mohou vás najít ve vyhledávání.

3) Co lze vidět na mých webkamerových show

What can be seen in my webcam shows

Musíte vybrat alespoň 5 bodů ze seznamu. Například „komunikace“, „fantazie“, „tanec“, „striptýz“, „škádlení“. Seznam dokonce obsahuje položku „bez intimity“ pro dámy, které si chtějí jen povídat.

Bongacams, withdrawal of earned money

Bongacams, výběr vydělaných peněz
4. Fakturační údaje

V tomto odstavci musíte uvést, kam obdržíte vydělané peníze. Nejprve vyberte typ peněženky, doporučujeme Epayments nebo WebMoney. Ale druhá má velkou provizi a první je o něco obtížnější zaregistrovat. Zadruhé označujeme minimální částku pro výběr, podle našeho názoru je nejvhodnější vybrat každý 100 $. A nakonec zadejte číslo našeho účtu.

Poté jednoduše potvrdíme souhlas s BongaCams a klikneme na „Ověřit a přihlásit se ke svému účtu.“ Poté bude na vaši poštu zaslán dopis, který musíte potvrdit. Zbývá jen počkat, než administrace webu zkontroluje vaše dokumenty. Pokud je vše v pořádku, do 24 hodin dorazí dopis e-mailem. Poté bude váš účet potvrzen a vy budete moci zahájit vysílání. Pokud máte nějaké komentáře, uvedou to v dopise, který můžete opravit, a dokumenty znovu odeslat.

Staňte se modelem webové kamery BongaCams (účet pro páry)

Ve společnosti BongaCams můžete pracovat ve dvojici nebo ve skupině od 3 osob. V tomto případě můžete mít 2 účty, jeden individuální a jeden pár. Při registraci u BongaCams je nejprve vybrána registrace pro „páry / skupiny“ a přizpůsobitelný požadovaný počet a pohlaví lidí. Všechno ostatní by mělo být stejné jako při registraci jednotlivého účtu Přejděte na kompletní návod jak pracovat na BongCams.

BongaCams couples registering paired accounts

Staňte se modelem webové kamery BongaCams (účet Studio)

Účet studia BongaCams se liší od běžného v tom, že na něm můžete zaregistrovat velké množství modelů. A všechny peníze vydělané modelkami přicházejí na tento účet a jsou přes něj zobrazovány. Můžete také nastavit procento pro každý model zvlášť. To je výhodné, pokud máte vlastní studio s webovými kamerami nebo jej plánujete otevřít. Chcete-li zaregistrovat studiový účet, jednoduše vyberte registraci „studia“ na samém začátku. Všechno ostatní se děje stejným způsobem jako při registraci individuálního účtu Návod jak provozovat vlastní studio

Register an account at BongaCams studio

Připojte se k BongaCams (členové se hlásí), žetony zdarma

Chcete-li komunikovat s modely na BongaCams, musíte si zaregistrovat uživatelský účet.

Poté se zobrazí následující stránka:

BongaCams user registration, free tokens

Klikněte na „Registrace zdarma“. Poté se zobrazí následující okno, které se může mírně lišit:

BongaCams user registration, free tokens

Zadejte své uživatelské jméno a heslo, potvrďte, že je vám více než 18 let, a klikněte na „Registrovat“. Poté zadejte svůj e-mail do okna shora dolů a potvrďte ho.

Žetony BongaCams jsou zdarma, status zlata

Nejziskovějším způsobem, jak získat žetony v BongaCams, je získat status zlata. Můžete sledovat pořady na tomto webu bez omezení, psát zprávy, mít přístup k videu a soukromým místnostem. Chcete-li to provést, klikněte na „Všechny AKCE“.

One Reply to “Pracujte jako bongacams modelka”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *